Research and Innovation Support

Marianne Hatlestad
Senior Advisor
T: 755 17209 / 995 20417
E:marianne.hatlestad@nord.no

Irene Andreassen
Advisor
T: 755 17384
E:  irene.andreassen@nord.no

Sissel Marit Jensen
Senior Advisor
T: 755 17804
E: sissel.m.jensen@nord.no

Kathryn Anne-Marie Donnelly
Senior Advisor
T: 755 17441
E: kathryn.a.donnelly@nord.no

Kevin Johansen
Advisor
T: 755 17211
E: kevin.johansen@nord.no

Per Gaute Pettersen
Senior Advisor
E:  per.g.pettersen@nord.no
T:  +47 75 51 74 12

Morten Skjelbred
Senior Advisor
E:  morten.skjelbred@nord.no
T:  +47 75 51 71 48





 

 

 

 

Rådgivning 1 - informasjon til studenter i NarvikHer er viktig informasjon til deg som tilhører GLU 2015 Narvik og skal ta Rådgivning 1 som fagvalg/skolerelevant fag i GLUhttps://www.nord.no/no/om-oss/fakulteter-og-avdelinger/fakultet-for-larerutdanning-og-kunst-og-kulturfag/studiestart/Sider/Radgivning-1-informasjon-til-studenter-i-narvik.aspxRådgivning 1 - informasjon til studenter i Narvik
Opptaksprøve rytmisk korledelse (30 stp)For å starte på Rytmisk korledelse må du foreta en opptaksprøve.https://www.nord.no/no/studier/opptak/Sider/Opptaksprove-rytmisk-korledelse-30-stp.aspxOpptaksprøve rytmisk korledelse (30 stp)
Personvernerklæring for forskningsdeltakereDenne personvernerklæringen beskriver hvordan Nord universitet (Nord) samler inn og bruker personopplysninger i sin forskningsvirksomhet. I de tilfeller der det innhentes samtykke fra den registrerte, vil det samtidig bli gitt nøyaktig informasjon om behandling av personopplysninger i det aktuelle prosjektet.https://www.nord.no/no/om-oss/personvern/forskningsdeltakerePersonvernerklæring for forskningsdeltakere