Research and Innovation Support

Marianne Hatlestad
Senior Advisor
T: 755 17209 / 995 20417
E:marianne.hatlestad@nord.no

Irene Andreassen
Advisor
T: 755 17384
E:  irene.andreassen@nord.no

Sissel Marit Jensen
Senior Advisor
T: 755 17804
E: sissel.m.jensen@nord.no

Kathryn Anne-Marie Donnelly
Senior Advisor
T: 755 17441
E: kathryn.a.donnelly@nord.no

Kevin Johansen
Advisor
T: 755 17211
E: kevin.johansen@nord.no

Per Gaute Pettersen
Senior Advisor
E:  per.g.pettersen@nord.no
T:  +47 75 51 74 12

Morten Skjelbred
Senior Advisor
E:  morten.skjelbred@nord.no
T:  +47 75 51 71 48





 

 

 

 

Offentlig eksamenspresentasjon for journaliststudenterJournaliststudentene på første året har tilbrakt vårsemesteret i hver sine nordlandskommuner. 14. mai ble funnene deres presentert foran publikum i en offentlig eksamen.https://www.nord.no/no/om-oss/fakulteter-og-avdelinger/fakultet-for-samfunnsvitenskap/artikler/Sider/offentlig-eksamen-for-journaliststudenter.aspxOffentlig eksamenspresentasjon for journaliststudenter
10 grunner for å studere i BodøLurer du på hvordan det er å være student i Bodø? Her er noen punkter som kanskje gir deg noen svar.https://www.nord.no/no/studier/studentliv/bodo/Sider/10-grunner-for-a-studere-i-Bodo.aspx10 grunner for å studere i Bodø
Gode grunner til å velge Nord universitetVurderer du et studieprogram ved Nord universitet? Her finner du mange gode grunner for å velge nettopp oss.https://www.nord.no/no/studier/gode-grunner-til-a-velge-nord-universitetGode grunner til å velge Nord universitet